Ужгородка

Новини Закарпаття

Наростити поголів’я свиней на 30% планує підприємство з Херсонщини

Хоча загальне поголів’я свиней в Україні минулого року зменшилось, це відбулось за рахунок скорочення кількості тварин у особистих селянських господарствах. Промислові підприємства, навпаки, наростили поголів’я. Висхідна тенденція спостерігається і цього року, а деякі господарства планують масштабне зростання. Так, наприклад, ТОВ “Зоотехнологія”, підприємство з Херсонської області, до кінця року планує ввести в експлуатацію новий комплекс і збільшити поголів’я на 30%.

Нове приміщення “Зоотехнології” вміщуватиме 6300 свиней. Таким чином, загальне поголів’я складе близько 18 тис. тварин. Також підприємство планує збільшити кількість свиноматок з 2,3 тис. до 3 тис. голів, а в перспективі – до 5 тис.

Директор ТОВ “Зоотехнологія” Юлія Жельніо вважає промислове свинарство в нашій країні досить рентабельним бізнесом. В коментарі для Асоціації “Свинарі України”, членом якої є підприємство, пані Жельніо зазначила: “Рентабельний, якщо підходити з розумом. Професійна команда, сучасні технології утримання, генетичний потенціал, жорстка та, головне, працююча система заходів біобезпеки — все це є запорукою успіху в нашій галузі. Дуже допомагає співпраця з Асоціацією „Свинарі України“: ми отримуємо необхідні нам консультації від провідних фахівців та консультантів з різноманітних виробничих питань. Це й оптимізація годівлі, вдосконалення умов утримання, технологічних процесів та заходів біобезпеки. Якщо слідувати порадам, свинарство не поступається рентабельністю іншим галузям, а продукція стає для споживача синонімом високої якості”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору