Ужгородка

Новини Закарпаття

Інвестиції в тваринництво: 1,3 млрд гривень за півроку

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, з січня по червень включно в галузь тваринництва було інвестовано 1,3 млрд гривень. Ці кошти були безпосередньо вкладені в будівництво господарських об’єктів або залучені у банків через кредитування. Держава вже компенсувала інвесторам 382,6 млн гривень.

“Компенсації підлягають кредити, залучені для покриття витрат, пов’язаних із провадженням діяльності у галузях: вівчарство, козівництво, бджільництво, звірівництво, кролівництво, шовківництво та аквакультура (рибництво). Підтримкою скористались 3 суб’єкти господарювання, що провадять діяльність у галузях аквакультури, звірівництва та бджільництва. Така інформація надійшла до Мінагрополітики від 3 уповноважених банків – ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”, ПАТ АТ “УКРГАЗБАНК” та ПАТ АКБ “Львів”, – повідомили у Мінагрополітики.

За реконструкцію та будівництво ферм і комплексів, а також переробних підприємств з держбюджету за 6 місяців компенсували 13,7 млн грн. Підтримкою скористались 5 суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у галузях свинарства та птахівництва.

“Крім того, за період січень-червень перераховано 364,5 млн грн для часткової компенсації вартості тваринницьких об’єктів, підприємств із зберігання та переробки с/г продукції. Підтримкою скористалися 9 суб’єктів господарювання”, – зазначають у Міністерстві аграрної політики та продовольства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору