Ужгородка

Новини Закарпаття

Сальмонелу виявили в продукції конкурента України на ринку курятини

Бразилія є одним з конкурентів українських виробників м’яса птиці на ринку Євросоюзу. Ця країна займає перше місце серед експортерів курятини до ЄС. Утім, репутація Бразилії може погіршитись, оскільки за останні 15 місяців британська влада повернула до південноамериканської країни кілька контейнерів курячого м’яса, зараженого сальмонелою.

Перший подібний випадок виявили у квітні минулого року. Тоді інспектори охорони здоров’я виявили м’ясо невідповідної якості.

Тереза ​​Крістіна, бразильський міністр сільського господарства, підтвердила, що Великобританія відправила назад 16 контейнерів курки з Бразилії протягом 15 місяців. Ще один контейнер, з близько 1400 тоннами м’яса, був повернутий, оскільки виникли питання щодо температурного режиму під час транспортування.

Після відмови від продукції, повернуте куряче м’ясо було продано на бразильському ринку, через те, що регулювання безпеки в південноамериканській країні не настільки жорстке, як в ЄС.

За даними бразильських ЗМІ, значну кількість партій курячого м’яса, в яких виявили сальмонелу, виготовили компанії JBS і BRF або їхні дочірні підприємства.

Угода між ЄС та МЕРКОСУР, підписана тиждень тому, дає південноамериканським країнам квоту на ввезення 180 тисяч тонн птиці, головним чином це стосується Бразилії, як одного з найбільших світових виробників птиці. Утім, у ЄС все частіше виникають питання щодо якості бразильської курятини. Минулого року 20 птахофабрикам з цієї країни було заборонено експортувати м’ясо до країн Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору