Ужгородка

Новини Закарпаття

Європейські виробники проти безмитної торгівлі яловичиною з Південною Америкою

Європейський сектор тваринництва закликає ЄС відмовитися від угоди з Меркосур (економічний союз держав у Південній Америці, до якого входять Аргентина, Бразилія, Парагвай, Уругвай та Венесуела).

П’ять впливових міжпрофесійних асоціацій європейського тваринницького сектору підписали документ, який висловив своє невдоволення угодою про вільну торгівлю, оскільки вона, створює неконкурентні умови на ринку країн ЄС.

“Ця угода, яка полегшить доступ до європейського ринку майже для 100 тис. додаткових тонн південноамериканської яловичини, представляє економічну небезпеку для всієї європейської промисловості у галузі ВРХ, а також для здоров’я європейських споживачів”, – йдеться в спільній заяві асоціацій Assocarni (Італія), Assoprovac (Іспанія), Асоціації ірландських фермерів (Ірландія), Interbev (Франція) і PZPBM (Польща).

Тваринники в ЄС висловили свою стурбованість щодо якості м’яса і низького рівня екологічності виробництва яловичини в південноамериканських країнах. “Наше сільське господарство, наші екологічні та суспільні цінності є протилежністю до тих, які є прийнятними в країнах Меркосур”, – сказано у спільному прес-релізі асоціацій.

Утім, перепони для цієї торговельної угоди, разом з невизначеністю, пов’язаною з Brexit, можуть вплинути на сектор тваринництва в Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору