Ужгородка

Новини Закарпаття

Продуктивність ураїнських свиногосподарств зросла

Дослідження промислових підприємств, що займаються вирощуванням свиней, проведене Асоціацією “Свинарі України” (АСУ), показало, що продуктивність свиногосподарств зростає. Йдеться як про економічні показники, так і про продуктивність маточного поголів’я.

“З цьогорічних результатів бенчмаркінгових порівнянь очевидно, що свиногосподарства працюють над покращенням виробничих та економічних показників діяльності. Зокрема, зростання середнього число опоросів у розрахунку на свиноматку, чисельності народжених на опорос та живонароджених поросят за період відзначаємо не лише в найкращих операторів: найменш успішні показники також покращилися у 2018-му, порівняно з попереднім роком. Унаслідок цього, можна говорити про позитивні зрушення в цілому по галузі. Відповідні зміни торкнулися і коефіцієнта конверсії корму на дорощуванні та відгодівлі. Окремої уваги потребує той факт що у 2018-му показник середньодобових приростів на відгодівлі у кількох респондентів перетнув психологічну позначку в 1 кг, а найменші середньодобові прирости на дорощуванні скоротили “відрив” від середнього показника”, – повідомила керівник аналітичного відділу АСУ Олександра Бондарська.

Асоціація “Свинарі України” вже чотири роки поспіль проводить бенчмаркінг свиногосподарств. Це дослідження дозволяє оцінити потенціал свиногосподарств щодо підвищення виробничої та економічної продуктивності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору