Ужгородка

Новини Закарпаття

В’єтнам визнано зоною дефіциту свинини

20% свинини, споживаної на внутрішньому ринку В’єтнаму, потрібно імпортувати для покриття збитків від спалахів африканської чуми свиней в країні.

У період з липня 2019 до початку 2020 року В’єтнам може зіткнутися з дефіцитом близько 500 тис. тонн свинини, що становить майже 20% внутрішнього ринку. На початку цього місяця Міністерство сільського господарства повідомило, що національне поголів’я свиней скоротилось на 3 млн. голів, і це лише за 4 місяці з моменту першого повідомлення про хворобу.

З березня США, Канада, Іспанія, Німеччина, Польща та Франція збільшили експорт свинини на цей ринок. Іспанія повідомила про зростання продажів на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. У минулому році Іспанія займала 7% в’єтнамському ринку свинини. Іспанські виробники найчастіше експортують до В’єтнаму заморожене м’ясо та мясопродукти. У цій групі товарів за останні 4 місяці спостерігалось 60-відсоткове зростання експорту(+ 2 млн. євро).

В’єтнам є найбільшим Південно-Східній Азії споживачем свинини на душу населення – 31,3 кг на людину в рік. Загальний річний рівень споживання перевищує 3 млн. тонн.

Ще в квітні експерти ФАО і МЕБ рекомендували в’єтнамському уряду оголосити спалах АЧС надзвичайною ситуацією національного масштабу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору