Ужгородка

Новини Закарпаття

“Перевіряти законність отримання дотацій МХП – справа безперспективна”

Президент України Володимир Зеленський закликав перевірити законність отримання державних дотацій агрохолдингом “Миронівський хлібопродукт”, який є найбільшим виробником та експортером курятини в Україні. Утім, у Всеукраїнській аграрній раді (ВАР) вважають, що такі перевірки не мають сенсу, адже розподіл державної допомоги тваринникам здійснювався “на підставі об’єктивних показників”.

“На мій погляд, перевіряти підстави для виплат дотацій МХП – справа безперспективна. Навіть якщо перевірка відбудеться, ми побачимо, що гроші були виплачені на підставі об’єктивних показників, і відповідно до ухвалених урядом на той момент підзаконних актів. Тобто шукати тут який-небудь склад злочину у діях МХП, як і будь-якого іншого одержувача дотацій, – безперспективно”, – зазначив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов у коментарі для видання УНН.

Нагадаємо, минулого року холдинг “Миронівський хлібопродукт” отримав компенсацію за будівництво другої черги “Вінницької птахофабрики” у розмірі 30% від вартості будівельних робіт. Це будівництво називають наймасштабнішим аграрним проектом за останні 5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору