Ужгородка

Новини Закарпаття

Навчання щодо експорту яловичини до Китаю пройшли в Білій Церкві

Україна нарощує експортний потенціал у сфері торгівлі ВРХ та яловичиною. Подальший розвиток цього напрямку передбачає отримання нових навичок як для представників державних органів, так і для галузевих спеціалістів.

Цього місяця ветеринари, інспектори та представники Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з різних регіонів країни пройшли навчальний курс “Ветеринарно-санітарні вимоги при експорті яловичини до Китайської Народної Республіки”. Програма навчання складалась з дистанційного вивчення теми та семінару на базі Білоцерківського державного аграрного університету.

“Метою проведення заходу є підвищення рівня знань щодо ветеринарно-санітарних вимог при експорті яловичини до Китайської Народної Республіки. Учасники семінару: державні інспектори, державні ветеринарні інспектори, офіційні ветеринарні лікарі та інші фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби в областях, які здійснюють свою діяльність на підприємствах Сумської, Тернопільської, Вінницької, Житомирської, Полтавської та Київської областей (усього 73 осіб)”, – повідомили у Держпродспоживслужбі.

Це другий крок на шляху до активізації експорту яловичини до Китаю, оскільки ще в червні відбувся робочий візит місії Генерального управління з митних питань Китайської Народної Республіки (GACC) до України. Упродовж тижня експерти з КНР оцінювали систему державного контролю за виробництвом м’яса великої рогатої худоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору