Ужгородка

Новини Закарпаття

Вимоги до експортерів м’яса та тварин до М’янми опублікувала Держпродспоживслужба

Українські експортери м’яса, м’ясопродуктів, тварин, генетичного матеріалу тварин та інших продуктів тваринного походження, які зацікавлені в азійському ринку, мають змогу продавати свою продукцію до ще однієї країни. Цього місяця були оприлюднені вимоги до експортерів, що мають намір ввозити товар до М’янми.

“Компетентний орган Республіки Союзу М’янми оприлюднив імпортні вимоги щодо ввезення на територію своєї країни живих тварин, продуктів тваринного походження та репродуктивного матеріалу. Дані вимоги опубліковані на сайті Держпродспоживслужби в рубриці “Міжнародне співробітництво, вимоги країн світу”. Інформація буде корисною для українських експортерів живих тварин та виробників харчових продуктів тваринного походження”, – йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Крім заморожених туш та частин свиней та птиці, українські виробники можуть продавати до М’янми живих тварин: ВРХ, кіз та овець, коней і тварин для зоопарків. Детальніше з експортними документами можна ознайомитись за посиланням http://consumer.gov.ua/ContentPages/Vimogi_Krain_Svitu/97/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору