Ужгородка

Новини Закарпаття

Про наймасштабніший спалах АЧС повідомили в Болгарії

Влада Болгарії підтвердила, що днями в країні було зафіксовано найбільший спалах африканської чуми свиней. Заражених тварин виявили поблизу кордону з Румунією.

Болгарське агентство з безпеки харчових продуктів підтвердило новий випадок африканської чуми свиней на свинофермі з поголів’ям близько 17 тис. тварин. Ферма, на якій виявили заражених тварин розташована у селі Ніколово, муніципалітет Русе. Господарство розташоване на відстані усього 9 кілометрів від кордону з сусідньою Румунією.

Місцеві органи влади розпорядились про негайне вилучення усіх тварин з постраждалого від вірусу господарства, а також в радіусі трьох кілометрів від нього – зони небезпеки навколо ураженого підприємства. У десятикілометровій зоні, де ведеться посилене спостереження за можливим поширенням вірусу, є ще одна велика комерційна ферма, розташована селі Юдельник. Також у радіус зони небезпеки зараження потрапила значна кількість тварин, що утримуються в господарствах населення.

У радіусі 10 кілометрів від підприємства в селі Ніколово заборонили торгівлю, переміщення та транспортування живих свиней. Також перевіряється можливість несанкціонованого транспортування та торгівлі тваринами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору