Ужгородка

Новини Закарпаття

На 88% зріс експорт свинини з ЄС до Китаю

Сьогодні на Китай припадає майже половина загального обсягу експорту свинини з ЄС. У травні країни Євросоюзу збільшили експорт свинини на 31%, досягнувши показника 218 тис. тонн. 44% від цього обсягу (96,5 тис. тонн) було відправлено до Китаю, це на 88% більше, ніж у травні 2018 року.

Експорт субпродуктів з ЄС також збільшився. Зростання за травень склало 19% до 112 тис. тонн.

“Вартість збільшилась майже вдвічі, середні експортні ціни зросли – у травні минулого року вони становили 1,48 євро за кілограм, а у травні 2019 – вже 2,09 євро за кілограм. Експорт субпродуктів до Китаю також збільшився приблизно на 30% до 70,7 тис. тонн, а їх вартість майже подвоїлася. У найближчому майбутньому темпи зростання експорту навряд чи сповільниться “, – вважає Дженні Таннер, аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

У травні зріс також експорт свіжої та замороженої свинини з ЄС до Японії (+ 18%), Австралії (+ 40%) та Південної Кореї (+ 15%). Утім, експорт до США зменшився на 36% (-4,2 тис. тонн). Торгівля з Японією пожвавилась через ухвалення торгової угоди, що сприяла зниженню мит на ввезення деяких продуктів зі свинини з квітня 2019 року. Загальний європейський експорт свинини у травні оцінюється в 548,9 млн. євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору