Ужгородка

Новини Закарпаття

Через АЧС Болгарія втрачає закордонних покупців свинини

Греція заборонила імпорт свинини з Болгарії через ситуацію з африканською чумою свиней в країні, заявила міністр сільського господарства Болгарії Дессіслава Танева. За останні кілька місяців у країні було зареєстровано 21 новий спалах небезпечного захворювання. Через АЧС у Болгарії було знищено близько 50 тис. свиней. У трьох регіонах країни, Плевна, Разград та Русе, оголошено надзвичайний стан, оскільки хвороба продовжує поширюватися.

Поголів’я свиней у Болгарії складає близько 1,2 мільйона
голів, а галузь оцінюється у 344 мільйони доларів. Чиновники прогнозують, що у разі подальшого поширення вірусу збитки від АЧС сягнуть 1 млрд доларів.

Через загрозу АЧС у Греції посилять прикордонний контроль, а багаж мандрівників будуть оглядати, щоб запобігти перевезенню свинини.

Нагадаємо, у липні в Болгарії зафіксували наймасштабнішим випадок АЧС.
Болгарське агентство з безпеки харчових продуктів підтвердило новий випадок африканської чуми свиней на свинофермі з поголів’ям близько 17 тис. тварин. Ферма, на якій виявили заражених тварин розташована у селі Ніколово, муніципалітет Русе. Господарство розташоване на відстані усього 9 кілометрів від кордону з сусідньою Румунією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору