Ужгородка

Новини Закарпаття

Новий рекорд з експорту встановлює конкурент України на ринку птиці

За прогнозами бразильських експортних асоціацій, цього року обсяг закордонних продажів свіжого курячого м’яса має наблизитись до показника до 4,1 млн тонн.

Таким чином, галузь птахівництва в Бразилії досягне чергового історичного рекорду з експорту свіжої курятини. За підрахунками Міністерства сільського господарства країни (MAPA) обсяг експорту може досягти 4,098 мільйона тонн, це більше, ніж попередній рекордний показник, який було встановлено у 2016 році – 3,961 мільйона тонн.

Поточні дані навіть свідчать, що є можливість перевершити показник 4,1 млн тонн. Закордонні поставки, здійснені в першій половині 2019 року, зросли на 11% порівняно з аналогічним періодом минулого року і перевищили 1,9 млн. тонн. Щоб досягти планованого обсягу 4,098 мільйонів тонн, Бразилії потрібно буде експортувати близько 2,2 мільйона тонн до кінця року, що лише на 4% більше, ніж у другій половині 2018 року, тому прогноз виглядає доволі реалістично.

Якщо поточний щоденний обсяг закордонних продажів (17 038 тонн) буде збережено до кінця року, обсяг свіжої птиці, що експортується Бразилією, може перевищити розрахункові показники і навіть досягти 4,2 мільйона тонн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору