Ужгородка

Новини Закарпаття

АЧС продовжує впливати на світовий ринок свинини

За даними дослідження Rabobank, африканська чума свиней продовжує загрожувати світовому ринку свинини не тільки через скорочення виробництва в азійських країнах, але й через невизначеність щодо торгівлі та перспектив виробництва в інших частинах світу.

Хоча ціни на свинину в Китаї почали зростати, реакції в інших країнах виглядають обережними. Такі фактори, як різні захворювання та погодні умови, перешкоджають нарощуванню виробництва свинини в Європі та Бразилії. Відновлення китайсько-американських торгових переговорів є позитивною подією, що передбачає можливість зниження китайських тарифів на імпорт свинини з США.

Передбачається, що у другому півріччі 2019 року виробництво свинини у Сполучених Штатах зросте за рахунок великого племінного стада та підвищення продуктивності. Ключовим обмеженням для розвитку галузі в США є дефіцит робочої сили.

АЧС у Східній Європі продовжує поширюватись, стримуючи зростання виробництва. Літня спека також уповільнює зростання виробництва, сприяючи підвищенню ринкових цін. Експорт з більшості країн-членів ЄС зріс, головним чином, завдяки підвищеному попиту з боку Китаю.

Бразилія, як і США, нарощує обсяги виробництва свинини і до кінця року планує досягти рекордних показників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору