Ужгородка

Новини Закарпаття

Уряд Канади підтримує виробників свинини з метою нарощування експорту

Міністерство сільського господарства Канади має намір інвестувати 6 мільйонів доларів в галузь свинарства з метою диверсифікації та збільшення обсягів експорту канадської свинини на пріоритетних ринках у всьому світі.

Додаткове фінансування допоможе сектору розширити своє бачення ринкових можливостей, посилити успіхи в галузі реклами та просування канадської продукції, збільшити кількість контактів з потенційними покупцями та розширити ринкові можливості для експорту охолодженої свинини.

Проект фінансується за допомогою програми AgriMarketing Канадського сільськогосподарського партнерства, яка допомагає промисловості збільшувати та диверсифікувати експорт на міжнародні ринки та використовувати ринкові можливості. Програма підтримує рекламні та іміджеві заходи щодо позиціювання канадських товарів як продукції високого рівня якості та безпеки.

У 2018 році Канада експортувала свинини та продуктів з неї на суму 3,9 мільярда доларів. Закордонні продажі здійснювались до 89 країн.

Станом на 1 січня 2019 року в приблизно 8060 господарствах Канади налічувалось 14 мільйонів голів свиней. Грошові надходження від продажу свиней у 2018 році становили 4,1 млрд доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору